kredyty dla firm

Finansowanie dla firm

Kredyt obrotowy

dla firm

Bieżąca działalność firmy jest wymagająca, zwłaszcza pod względem finansowym. Możliwość korzystania z kredytów obrotowych pozwala na poprawę wydolności finansowej firmy. Przyjrzyjmy się bliżej kredytowi obrotowemu, który można przeznaczyć na bieżącą działalność prowadzonej działalności gospodarczej czytaj dalej.

Kredyty inwestycyjne

dla firm

Zadaniem kredytu inwestycyjnego jest możliwość sfinansowania inwestycji pozwalających na rozwój firmy. Przy kredycie inwestycyjnym należy wskazać inwestycje, która ma być sfinansowana ze środków kredytowych. Bardzo często banki wymagają przedstawienia planu inwestycyj. Poniżej kilka zasad kredytu  czytaj dalej.

Jakie kredyty dla firm?

Firmy mogą się starać o kredyty dla firm w zależności od tego, na co niezbędne jest finansowanie zewnętrzne. Od sposobu wykorzystania środków kredytowych uzależniony jest rodzaj kredytowania. Popularne stały się kredyty dla firm udzielane wraz z gwarancja banku BGK oraz kredyty w rachunkach bieżących. Przyjrzyjmy się bliżej sposobom na finansowanie działalności gospodarczej czytaj dalej.

Kredyt dla firm od BGK

Jest o co walczyć, ponieważ kredyt dla firm z gwarancją BGK opiewa na łączna kwotę 525 mln złotych, a tym samym daje możliwość rozwoju wielu młodym firmom z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Środki uruchamiane w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój pozwalają na rozpoczęcie nowych prac badawczo – rozwojowych oraz na dofinansowanie już istniejących. W sumie do projektu czytaj dalej.

4 sposoby na

kredyty dla firm

Kredyt dla firm może być przepustką dla naszej firmy na rynku biznesowym. Sam pomysł w biznesie to jeszcze nie wszystko, aby nasz pomysł przekłuć w sukces. Dobry plan, należy jeszcze sfinansować. Największe problemy z uzyskaniem środków finansowych na realizację pomysłów mają młodzi przedsiębiorcy. Ich główną bolączką jest brak zdolności finansowej czytaj dalej.

Kredyt dla firm

w 3 krokach

Chcesz, aby twoja firma była nowoczesna i realizowała najnowsze technologiczne rozwiązania? Rozwój technologiczny zawojował również polski rynek, dzięki czemu banki stworzyły szereg procedur ułatwiających zdobycie dostępu do kredytów dla firm. Na kredyt dla firmy mogą już liczyć młodzi, ambitni przedsiębiorcy wprowadzający na rynek startupowe innowacj czytaj dalej.

Kredyt technologiczny

dla firm

Kredyt technologiczny ze wsparciem Banku Gospodarstwa Krajowego otwiera nowe drzwi dla przedsiębiorców. Innowacyjność jest trendy i nikt temu nie może zaprzeczyć, przykładem na to jest między innymi ulga podatkowa za wdrążanie innowacyjnych przedsięwzięć w firmach, czy preferencyjny kredyt dla firm z innowacyjnymi pomysłami. Kredyt technologiczny udzielany  czytaj dalej.

Kredyt 

dla nowych firm

Największą przeszkodą młodych przedsiębiorców jest brak środków finansowych. Coraz więcej banków udziela kredytów dla nowych firm. Szeroki wybór ofert kredytowych dostępny jest dla nowych firm, jak i dla całego sektora MŚP. Należy pamiętać, że kredyt dla firm wymaga ustanowienia zabezpieczenia. Więcej o warunkach kredytu dla nowych firm przeczytasz poniżej czytaj dalej.

Kredyt hipoteczny dla firm

Na wstępnie należy wyjaśnić, że kredyt dla firm zabezpieczony hipoteką bardzo często nazywany jest kredytem hipotecznym dla firm. Jak wiadomo zabezpieczenie na hipotece pozawala na wykorzystanie środków kredytowych na zakup czytaj dalej.

Dla kogo kredyt bez zaświadczeń?

Ilość dokumentów wymaganych przy kredytach może przytłaczać, ale nawet firmy mogą liczyć nakredyt bez zaświadczeń. To jedna z propozycji banków dla firm, którym zależy na szybkim uzyskaniu finansowania zewnętrznego. Poniżej warunki kredytu dla firm bez zaświadczeń czytaj dalej.